ECHO elektronic openair
Čo je ECHO ekektronic openair a kto sa na ňom predstaví?

Už túto obota 20.6. amfiteáter Čereňany, ECHO je festival elektronickej tanečnej hudby, kde sa Vám počas 13 hodín predstaví 25 DJov z SK, CZ a GB. Prinášame profily zúčastnených a celkový line up podujatia.

1. Elektronic stage:

ReOrder

ReOrder (Tibor Tomecko) sa narodil v Martine, Slovensku v roku 1984 a momentálne žije v Prahe. Jeho preferovaným hudobným štýlom je uplifting trance, progressive trance a minimal.


Profesionálne sa hudobnej produkcií venuje od roku 2006 a má za sebou 18 vydaných skladieb a na svoje vydanie v súčastnosti čaká ďalších 18. Niet divu, že je médiami označovaný ako špička medzi elitou slovenskej elektronickej (trance) tanečnej hudby. ReOrder je producent, ktorého skladby patria vo svete k takzvaným "musím mať", a ktoré odzneli v setoch DJov ako Aly & Fila, Stoneface & Terminal, Karybde & Scylla, Veselin Tasev, Solarstone, Ernesto vs. Bastian, Suzy Solar, Pedro del Mar, Dj Shah a mnoho ďalších.


Ako DJ sa od roku 2004 predstavil po boku svetových mien ako John O'Bir (Vandit Records), Lange, Mike Koglin, Stoneface & Terminal (Euphonic Records), Filterheadz, Bjorn Akesson, Michael Burian, Michal Poliak, Nifra, Milan Lieskovsky a mnoho ďalších.

 

Sety DJ ReOrdera patria svojimi vyváženými prvkami minimalu, progressivu, electra a uplifting trancu k jedným z najžiadanejších v Európe a ich úspešnosť potvrdzuje fakt, že hosťoval na akciách ako Cybertronic, Hardflash, Sone Edition, Beats & Melody, Language of Trance, či festivaloch ako Motor Summer Fest, Inferno Boom Fest, Trnkobrani, Trance session a niekoľko krát v anglickom Londýne.

Od roku 2007 sa pustil do nahrávania vlastnej rádio show nazvanej In Trance I Believe, ktorú ste mohli počúvať na vlnách ôsmich internetových rádií. Spolu s jeho komentárom a zaujímavými hosťami sa stala jeho show v premiére na www.danceradio.gr jednou z najpočúvanejčích, avšak na konci roku 2008 sám ReOrder túto show ukončil a od začiatku roku 2009 spustil 2 relácie. One Music:One Nation v premiére na www.sense.fm, In Trance We Believe na www.afterhours.fm.

Viac Informácií o ReOrderovi nájdete na www.myspace.com/reorderdj a www.reorderdj.com.


Boss

Slovenský techno matador, tvrdo raziaci svoj sound, je zarukou kvalitného party listu Hornonitrianska kotlina sa nevie nabažiť jeho live setov, preto máme radosť, že prijal opäť ponuku a ukaže, co je trend v techne :)


Biografia a info na http://www.myspace.com/dolegate

 

Semi Stef

Ako mnoho znamych a kvalitnych Djov aj Semi Stef mal blizko k hudbe uz od detstva. Tak ako rastol a spoznaval viac stylov, v 17 zistil, ze ma co najblizsie k Housu - ten ho dokaze najviac vystihnut a vyjadrit to co citi, naco mysli v danej chvili...Zacal hravat viac v Housovej scene na Slovensku. Hraval ako resident Dj v clube Arzenal Kosice a tiez po celej Slovenskej Republike.

Neskor sa prestahoval do Anglicka, kde sa snazil vylepsovat svoje organizacne skusenosti a zacal pracovat na roznych hudobnych projektoch. Na juhovychode Anglicka v meste Reading hraje v jednom z najlepsich klubov – Club Mango.Bol to Reading, kde sa Dj Semi Stef maximalne zdokonalil a z organizoval obrovsky perfektny festival na Slovensku - Attention Clubbing 08. Tento nezbudnutelny festival zorganizoval v spolupraci s DJ Morca, kde sa mu podarilo dat do hromady zopar skvelych a velmi znamych Europskych DJ - ov.

 

 

Na zaklade uspechu Attention Clubbing 08 Dj Semi Stef vytvoril a zdokonaluje novu agenturu z jeho vlastnymi Djmi. Chce priniest viac lepsich a kvalitnejsich Djov na Slovensko. Na zaklade jeho skvelych hudobnych, obchodnych a sukromnych vztahov tato agentura sa bude snazit priniest Djov z UK , Ceskej Republiky, Madarska, Polska, Chorvatska ale aj z USA. Urcite poznate velke DJ ske hviezdy ako napriklad: Angelo Mike (PL), Rick Maia(UK), Charlie, Dj Trava(CZ), Jose Matador(SP), Jozef Mihalik(SK), Dj Ladida(CZ), Jay Dee, Pet Heart and Sterbinszky(PL).

Ak chcete zistit viac o Semi Stef pozrite sa na: www.myspace.com/djsemistef,

Viac informacii o Attenction Clubbing 08 najdete na www.morca-club.sk alebo nawww.youtube.com/attentionclubbing08

 

 

Jozef Mihalik

Žije vo Velkej Britanií, kde posobí ako producent a DJ a naplno sa venuje hudbe. Vydáva na Whoop Digital, Baroque, Kinky, Naked, Seamless recording (Defected), Unt!Records, Fumakilla, Slammin Musik a dalsi. DJ-i ako Tiesto, Armin Van Buuren, Sasha, Digweed, Ferry Costern, Markus Schulz a mnoho iných hrávajú a podporuju jeho tvorbu. Jeho track Listen sa dostal na prve miesto TOP 100 rebricka najpredavanejsich titulov.

 

Global Gathering festival vybral Jozefovu skladbu na reklamu a svoje promotion CD. Jozef bol pozvaný do najznámejších radio ako Ministry of Sound, GalaxyFM, Radio_FM (SK), WorlddanceradioFM, Proton Radio a do londýnskych klubov ako Pacha, Prince & Dex, Whitehouse, Motion a dalsich. Jeho piesne sa objavili na roznych kompilaciach ako Desert Beach (Spanielsko), Aqua chill out/ambient, Essential Club Hits vol. 19 a Purobeach vol 3. DMC Anglicko ohodnotila Jozefa ako talent s potencialom ist az na vrchol! Jeho sety su zaujimave tym, že sú hrávané melodicky, do ktorých dopĺňa accapely a vlastné doplnky zo svojich pristojov (Korg Electribes, EKS XP10 controller & MAC), ktore si na každú dobru akciu rád nosí so sebou. Aj keď niektoré Jozefové tracky sú trance pôvodu, Jozef hráva v styloch house, tech house a z časti progressive.

štýl: deep-house, tech-house, progressive house, techno

kluby: Pacha-London, Dex, Prince, Whitehouse, Motion a dalsie

djs support: Tiesto, Sasha, Armin Van Buuren, Paul Thomas, Sarah Main


http://www.jozefmihalik.com/
http://www.myspace.com/jozefmihalik

 

 

Jaro Sabo

Začal počúvať a bližšie sa zaujímať o elektronickú hudbu približne v roku 1995. Vtedy ako poslucháč ešte mnohých programov s tanečnou hudbou v slovenských rádiách. V roku 1998 si Jaro začína kupovať prvé platne so zameraním na štýl, ktorý sa nazýva trance.

 

Djingu sa aktívne venuje od roku 2002 pod nickom Anelka, ako dj v domácich podnikoch v Bánovciach nad Bebravou, neskôr sa pravidelne objavuje na akciách White Emotions so zameraním na štýl trance a progressive v klube Space v Prievidzi. Po skončení jednej etapy a síce existencie klubu Space v Prievidzi nastalo obdobie odmlky. Práve počas tohto obdobia Jaro začal "privoniavať" ku produkcii vlastnej hudby. V súčasnom období má oficiálne vydané troj trekové EP s názvom Storm na belgickom labeli Progrez patriacom Bonzai music a na rovnakej značke čakajú na vydanie ďalšie treky. Jarova produkcia a podobne i dj sety sa dajú štýlovo lokalizovať niekde v rozhraní medzi progressive a trance.

www.jarosabo.com

www.myspace.com/jarosabo

Floyd

Promotér open air párty Invazia odohra svoj progresivny housovy set. Počuť ste ho mohli už v kluboch N-Joi /PD, Krankenhouse /TN, Space /PD, Extaza / Bojnce, eScobar /PD, Velvet pub /Bojnice , Matrix club / Kanianka , Reset club / Partizanske , Bee Free atd

 

 

 

 


Dudel

Dusan König charizmatický platňojazdec, producent bez ktorého sa žiadna dobrá párty nezaobíde. Techhousove šialenstvá osviežené rôznymi prvkami elektra breaku v jeho setoch .

Pocestoval už križom krážom Slovensko a nie su mu cudzie aj ine žánre, či dnb , techno , elektro je sa na čo tešiť.

 


 

vega

Prievidzský promotér techno akcií CodeX a Vinyl beats funkčný už od roku 1993 ktorý hral okrem prievidzkých klubov Extreme, Maxim , eScobar .. aj v Trencianskom Kranken Hause , Piano clube , U clube , Reset club Partizanske , Alpia Martin , Metro club Sala , Duna Bratislava ,club No.3 nove zamky …. a na open air party Solid, CodeRed, Space Parade , Bee free ..

jeho kyslo-lamave techno si budete môct užiť na Echo elektronic openair na elektronic stage.

 

 

2. DnB stage

 

Sammy

http://www.myspace.com/sounddeviance

 

Mr.Happy

http://www.myspace.com/sounddeviance

 

 

 

3. Psytrance stage

 

Syrinx

(http://www.myspace.com/syrinxxx

Matuzalem

http://www.myspace.com/djmatuzalem

Demented

http://www.myspace.com/demobasement

Sao

http://www.mysticsound.wu.cz/?page_id=45


line up:


1. Elektronic stage
17:00 - 18:30 Anakym (lost.crew)
18:30 - 20:00 Jaro Sabo (bonzai music)
20:00 - 21:00 Floyd (floyd.invazia.sk)
21:00 - 22:00 Mike Wazowski (wazowski.sk)
22:00 - 23:30 Semi Stef (myspace.com/djsemistef)
23:30 - 01:00 Jozef Mihalik (slamin musik)
01:00 - 02:30 ReOrder
02:30 - 04:00 Boss (dole-gate)
04:00 - 05:00 Vega (wewerica.sk)
05:00 - 06:00 Dudel (wewerica.sk)


2. DnB stage
17:00 - 18:30 Neuro (pd)
18:30 - 20:00 Darkee (pd)
20:00 - 21:00 Face (pd)
21:00 - 22:30 schyzo (elevator)
22:30 - 00:00 Yaggi (Syndrom/sk
00:00 - 01:30 Mr. Happy (Sound Deviance Crew/cz)
01:30 - 03:00 Sammy (Sound Deviance Crew/cz)
03:00 - 04:30 Stanley Crow (Syndrom/sk)
04:30 - 06:00 LsDJ


3. Psytrance stage
18:00 - 20:00 Syrinx (Quadradelic society /PN)
20:00 - 22:00 Sao (mysticsound.sk /PD)
22:00 - 00:00 Puri (Kundalini /PD)
00:00 - 02:00 Psyonicle (Zahadum Sphere /NR)
02:00 - 04:00 Demented (Basement Records /PN)
04:00 - 06:00 Matuzalem (Quadradelic society /PN)
UV DECOS by Mysticsound

 


 

17. 06. 2009 | 4855 x prečítane | Komentáre: 30882 | Pridať komentár